Доставка води додому Київ. Замовити воду додому | Molodo - 39 - Molodo Каталог товарів
Доставка води додому Київ. Замовити воду додому | Molodo - 40 - Molodo
Доставка води додому Київ. Замовити воду додому | Molodo - 56 - Molodo

Доставка води додому у Києві

Чиста питна вода з доставкою додому від компанії «Molodo»

Важливість питної води в житті людини важко переоцінити, адже всім відомо, що від її якості в великій мірі залежить стан нашого здоров’я, загальне самопочуття та зовнішній вигляд. Турбуючись про своїх клієнтів, компанія «Molodo» робить адресну доставку очищеної води додому, що дозволяє отримати якісний продукт за доступною ціною, не витрачаючи часу та сил.

Адресна доставка води додому користується попитом не тільки у приватних споживачів, а й організацій. Доставка очищеної води в бутлях 18.9 л – кращий варіант для дитячих садків та шкіл, ВУЗів, офісів, закладів громадського харчування та інших організацій, адже компанія «Molodo» гарантує якість продукції та своєчасне виконання замовлення.

Компанія «Molodo» – широкий асортимент питної води та вигідні для кожного клієнта умови співпраці

На сайті інтернет-магазину запропоновано широкий вибір різноманітної за походженням та властивостями води:

  •  «Молодо»; 
  • «Карпатська джерельна»;
  • «Живе дерело»
  • «Моршинська»;
  • «Bilinska Kyselka»;
  • «Rudolfuv Pramen»
  •   «PROLOM VODA»;
  • «Zajecicka Horka»;
  • «Borjomi»;
  • «VINCENTKA».

Наші клієнти можуть замовити воду додому в Києві та інших регіонах країни з різним типом газації (негазована, слабогазована чи газована) в будь-якій зручній для себе місткості: від дитячої пляшечки «Спортик» до бутля обсягом 19 літрів. Все необхідне обладнання для встановлення кулера для очищеної питної води також є в електронному каталозі компанії.

Крім цього, на сайті ви знайдете широкий асортимент супутніх та необхідних у побуті товарів : напої, одноразовий посуд, серветки, засоби для прибирання. Це дозволить купити все необхідне для дому в одному замовленні.

Як замовити воду на дім від компанії «Molodo»

Замовити воду на дім чи в офіс можна в будь-який зручний для вас спосіб: зв’язавшись з менеджерами компанії за телефоном, зареєструвавши заявку на сайті або в мессенджерах (Facebook, Viber, Telegram). Оформлення заявки займає лише декілька хвилин, вам необхідно вказати найменування товару, адресу доставки, зручний для вас час, спосіб оплати та контактну інформацію для зворотного зв’язку.
Оплата може виконуватися готівкою безпосередньо при отриманні замовлення або безготівковим переказом. Як для нових, так й для постійних клієнтів компанія «Молодо» завжди пропонує приємні акції. Для корпоративних клієнтів розроблена гнучка система обслуговування та спеціальна бонусна програма.

Доставка води додому в кількості від 2 бутлів 18.9 л. або інших товарів на загальну суму більше 500 гривень здійснюється безкоштовно.

Доставку питної води та супутніх товарів можна замовити не тільки в Києві, а ще в таких містах, як: Львів, Івано-Франківськ та Луцьк.

Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію наших співробітників з якісних характеристик питної води, підбору обладнання та вигідних умов замовлення.

Покупка води з доставкою додому в компанії «Молодо» гарантує високу якість замовленої продукції, оперативне опрацювання замовлень та їх гарантовану доставку в умовлений час

Доставка води додому Київ. Замовити воду додому | Molodo - 58 - Molodo
Доставка води додому Київ. Замовити воду додому | Molodo - 59 - Molodo
Питання по доставці

Що робити при несправності кулера?

Якщо орендований кулер вийшов з ладу, не варто намагатися відремонтувати його самостійно. Довірте це питання професіоналам. Для цього залиште заявку на сайті або нашому менеджеру, і ми допоможемо відновити працездатність обладнання. Якщо на місці не вдасться усунути несправність, ми заберемо пристрій, залишивши вам справний кулер, щоб ви могли й далі з комфортом пити воду. Кваліфіковані майстри зроблять якісний ремонт кулера для води максимально швидко, повернуть вже справний і повністю робочий пристрій для подальшого користування.
Важливо відзначити, якщо кулер має зовнішні пошкодження, зламався через неправильне використання або падіння, ремонтні роботи проводитимуться за окрему вартість.

У будь-якому випадку, якщо обладнання перестало коректно працювати, не потрібно шукати способи, як полагодити кулер для води самостійно. Якісно виконати роботу з відновлення пристрою зможуть тільки кваліфіковані фахівці.

Відкрити повну відповідь

Чи можу я вибрати час доставки?

Ми цінуємо час всіх своїх клієнтів, тому завдяки гнучкій логістичній системі наші експедитори привезуть воду та інші товари в зручний для вас проміжок часу. При оформленні замовлення на сайті вкажіть бажану дату і час доставки, і ми приїдемо до вас без запізнень!

Відкрити повну відповідь

Як оплатити замовлення карткою?

При формуванні замовлення на сайті можливо відразу здійснити оплату банківською карткою VISA або MASTERCARD. Також для зручності наших клієнтів доступна оплата через сервіси Google Pay і Apple Pay.

Відкрити повну відповідь

Які умови доставки для великих клієнтів?

Доставка для великих клієнтів здійснюється в стандартному режимі: необхідно заздалегідь оформити замовлення, вказати зручні для вас дату і час поставки. Наші експедитори доставлять придбані вами товари в установлений строк, здійснять установку обладнання і при необхідності рознесуть воду по різним локаціям

Відкрити повну відповідь

Чи можна замовити у вас воду для школи?

Наша компанія дає можливість замовити воду не тільки для дому та офісу, але й для навчальних закладів. Додатково пропонуємо купити обладнання для подачі води чи орендувати кулер для розливу води. Завдяки великому асортименту товарів ви зможете підібрати оптимальний для себе варіант. Щоб замовити воду для школи, достатньо оформити покупку на сайті або зв'язатися з менеджерами нашої компанії за вказаними номерами телефонів. Ми дбаємо про здоров'я ваших дітей, тому підбираємо краще асортиментне і цінове рішення для навчальних закладів.

Відкрити повну відповідь

Як замовити у вас воду?

Замовити воду можна будь-яким зручним способом: через особистий кабінет або залишивши заявку в спеціальній формі на сайті; за допомогою месенджерів (Viber, Telegram, Facebook Manager); зв'язавшись з нашими консультантами за вказаними номерами телефонів. Менеджери нашої компанії обов'язково зателефонують вам для підтвердження замовлення й уточнення всіх важливих моментів. Ми робимо все, щоб ви мали можливість купити воду для дому / офісу без зайвої витрати часу та отримати своє замовлення в зручний для вас проміжок часу.

Відкрити повну відповідь

Скільки коштує доставка води додому?

При замовленні двох бутлів об'ємом 18,9 л здійснюється безкоштовна доставка води додому або в офіс. Ціна доставки одного бутля становить 60 грн. У разі, якщо ви не замовляєте воду в бутлі 18,9 л, доставка будь-якої іншої продукції здійснюється безкоштовно при замовленні від 500 грн. Якщо сума замовлення до 500 грн., вартість доставки складає 60 грн.

Відкрити повну відповідь

Ви доставляєте воду тільки по Києву?

Доставка води компанією MOLODOздійснюється по Києву і його містам-сателітам. Під час оформлення замовлення обов'язково вказуйте точну адресу, щоб ми заздалегідь могли з вами погодити та запланувати зручні для вас дату і час доставки. Транспортування води в міста-сателіти обговорюється індивідуально, адже активний трафік на дорогах може трохи вплинути на швидкість доставки. Ми завжди йдемо назустріч клієнту і максимально націлені на дотримання оговорених строків. У найближчому майбутньому компанія MOLODO планує розширювати географію покриття, щоб надавати послуги з доставки води по всій території України.

Відкрити повну відповідь

Як швидко ви доставляєте воду?

Наша компанія здійснює швидку доставку води по Києву і його містам-сателітам. Вибирайте оптимальний для вас час доставки й ми привеземо ваше замовлення за вказаною адресою вчасно. Ми завжди йдемо назустріч клієнту і погоджуємо зручний проміжок часу доставки, щоб ви залишилися задоволені не тільки якістю придбаної води, але і високим рівнем наданих послуг. Завдяки гнучкій логістичній системі наші експедитори привезуть воду в потрібний для вас час. Рекомендуємо клієнтам здійснювати замовлення заздалегідь, адже це дуже зручно, і ви зможете правильно спланувати свій день. Оформлюйте доставку води сьогодні й вже завтра ми оперативно привеземо ваше замовлення в зручний для вас час.

Відкрити повну відповідь

Потрібна вода в іншому місті?

завантаження карти...
Доставка води додому Київ. Замовити воду додому | Molodo - 77 - Molodo

Швидке замовлення води

Вкажіть контактну інформацію — оператор call-центру передзвонить вам щоб уточнити деталі замовлення

Ваше ім’я

Номер телефону