Доставка води додому Київ. Замовити воду додому | Molodo - 39 - Molodo Каталог товарів
Доставка води додому Київ. Замовити воду додому | Molodo - 40 - Molodo
Доставка води додому Київ. Замовити воду додому | Molodo - 56 - Molodo

Доставка води додому у Києві

Чиста питна вода з доставкою додому від компанії «Molodo»

Важливість питної води в житті людини важко переоцінити, адже всім відомо, що від її якості в великій мірі залежить стан нашого здоров’я, загальне самопочуття та зовнішній вигляд. Турбуючись про своїх клієнтів, компанія «Molodo» робить адресну доставку очищеної води додому, що дозволяє отримати якісний продукт за доступною ціною, не витрачаючи часу та сил.

Адресна доставка води додому користується попитом не тільки у приватних споживачів, а й організацій. Доставка очищеної води в бутлях 18.9 л – кращий варіант для дитячих садків та шкіл, ВУЗів, офісів, закладів громадського харчування та інших організацій, адже компанія «Molodo» гарантує якість продукції та своєчасне виконання замовлення.

Компанія «Molodo» – широкий асортимент питної води та вигідні для кожного клієнта умови співпраці

На сайті інтернет-магазину запропоновано широкий вибір різноманітної за походженням та властивостями води:

 •  «Молодо»; 
 • «Карпатська джерельна»;
 • «Живе дерело»
 • «Моршинська»;
 • «Bilinska Kyselka»;
 • «Rudolfuv Pramen»
 •   «PROLOM VODA»;
 • «Zajecicka Horka»;
 • «Borjomi»;
 • «VINCENTKA».

Наші клієнти можуть замовити воду додому в Києві та інших регіонах країни з різним типом газації (негазована, слабогазована чи газована) в будь-якій зручній для себе місткості: від дитячої пляшечки «Спортик» до бутля обсягом 19 літрів. Все необхідне обладнання для встановлення кулера для очищеної питної води також є в електронному каталозі компанії.

Крім цього, на сайті ви знайдете широкий асортимент супутніх та необхідних у побуті товарів : напої, одноразовий посуд, серветки, засоби для прибирання. Це дозволить купити все необхідне для дому в одному замовленні.

Як замовити воду на дім від компанії «Molodo»

Замовити воду на дім чи в офіс можна в будь-який зручний для вас спосіб: зв’язавшись з менеджерами компанії за телефоном, зареєструвавши заявку на сайті або в мессенджерах (Facebook, Viber, Telegram). Оформлення заявки займає лише декілька хвилин, вам необхідно вказати найменування товару, адресу доставки, зручний для вас час, спосіб оплати та контактну інформацію для зворотного зв’язку.
Оплата може виконуватися готівкою безпосередньо при отриманні замовлення або безготівковим переказом. Як для нових, так й для постійних клієнтів компанія «Молодо» завжди пропонує приємні акції. Для корпоративних клієнтів розроблена гнучка система обслуговування та спеціальна бонусна програма.

Доставка води додому в кількості від 2 бутлів 18.9 л. або інших товарів на загальну суму більше 500 гривень здійснюється безкоштовно.

Доставку питної води та супутніх товарів можна замовити не тільки в Києві, а ще в таких містах, як: Львів, Івано-Франківськ та Луцьк.

Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію наших співробітників з якісних характеристик питної води, підбору обладнання та вигідних умов замовлення.

Покупка води з доставкою додому в компанії «Молодо» гарантує високу якість замовленої продукції, оперативне опрацювання замовлень та їх гарантовану доставку в умовлений час

Доставка води додому Київ. Замовити воду додому | Molodo - 58 - Molodo
Доставка води додому Київ. Замовити воду додому | Molodo - 59 - Molodo
Питання по доставці

Як оплатити замовлення карткою?

Оформлюючи замовлення на нашому сайті, ви можете відразу оплатити його карткою будь-якого банку України, а також за допомогою Apple Pay та Google Pay.

Оплата здійснюється без комісії. Платежі проводяться шляхом переказу коштів з банківських карт за умови наявності можливості здійснення інтернет-платежів, наданих вашим банком-емітентом.

Для підтвердження можливості здійснення інтернет-платежів за допомогою вашої картки, будь ласка, зверніться до вашого банку.

Процес оплати відповідає правилам міжнародних платіжних систем, дотримуючись принципів конфіденційності та безпеки. Для цього використовуються сучасні методи перевірки, шифрування та передачі даних через захищені канали зв'язку. Введення даних банківської картки здійснюється на захищеній платіжній сторінці нашого банку-партнера. Щоб уникнути помилок при введенні даних, будь ласка, точно дотримуйтесь наступних інструкцій:

 • Номер картки: Зазначений на лицьовій стороні банківської картки, складається з 16 цифр (наприклад: 0123 4567 8901 2345).
 • Власник картки: Ім'я власника, вказане англійською мовою великими літерами на лицьовій стороні картки (наприклад, IVANIV IVAN).
 • Термін дії картки: Зазначений на лицьовій стороні картки у форматі місяць/рік (наприклад, 11/25 означає, що картка дійсна до листопада 2025 року).
 • CVV2 або CVC2 код: Знаходиться на зворотному боці картки і складається з 3 цифр (наприклад, 456).

Відкрити повну відповідь

Потрібна вода в іншому місті?

завантаження карти...
Доставка води додому Київ. Замовити воду додому | Molodo - 77 - Molodo

Швидке замовлення води

Вкажіть контактну інформацію — оператор call-центру передзвонить вам щоб уточнити деталі замовлення

Ваше ім’я

Номер телефону