Доставка води в офіс м. Київ - Замовити воду в офіс | Molodo - 39 - Molodo Каталог товарів
Доставка води в офіс м. Київ - Замовити воду в офіс | Molodo - 40 - Molodo
Доставка води в офіс м. Київ - Замовити воду в офіс | Molodo - 56 - Molodo

Доставка води до офісу в Києві

Доставка води в офіс сприяє створенню здорового та комфортного робочого середовища, збільшує продуктивність співробітників та позитивно впливає на імідж компанії, демонструючи турботу про благополуччя своїх працівників.

Сьогодні все більше компаній замовляють воду через сервіс доставки води «Молодо», оскільки - сервіс «Мolodo» дозволяє забезпечити співробітників свіжою та якісною водою та дає можливість скористатися рядом таких переваг:

 • Зручне замовлення та швидка доставка води до офісу в Києві та області.
 • Час. Доставка води дозволяє отримати воду без затримок, що особливо важливо у випадку невеликих термінів на підготовку до заходів або подій.
 • Служба доставки води від «Молодо» допомагає економити час та зусилля, оскільки не треба витрачати час на транспортування великих обсягів води.
 • Зручність: Клієнти отримують необхідні обсяги води швидко і безпосередньо у вказане місце, що забезпечує максимальну зручність і комфорт.
 • Економія часу та зусиль: Клієнти не тратять час на поїздки до магазину або на підготовку води для транспортування, що економить їхні зусилля.
 • Гнучкість: Швидка доставка дозволяє замовникам гнучко вибирати час і місце отримання води відповідно до своїх потреб та свого графіку.

Чому користування послугою - Доставки води від «Молодо» є більш вигідним рішенням?

 • Клієнти можуть придбати воду за конкурентними цінами та заощадити на витратах на пальне (мається на увазі при самостійному транспортуванні води). 
 • Витрати, які можна передбачити або узгодити заздалегідь: компанії та офіси можуть планувати свій бюджет на воду заздалегідь, оскільки ціна на воду та доставку завжди фіксована.
 • На більше замовлення води, діють спеціальні вигідні цінові пропозиції.

Отже, послуга доставки води може значно сприяти економічній ефективності та раціональному управлінню бюджетом.

Варіанти упаковки та обсяги води з доставкою

Компанія «Молодо» пропонує своїм клієнтам великий асортимент питної води з доставкою. У нас можна замовити воду в:

 • бутлях 18.9 л (бутильована вода);
 • У пляшках різного об'єму 
 • Та в різній упаковці - ЖБ, ПЕТ, Скло

Також у вас є можливість обрати воду відповідного виробника. У каталозі питної води представлений широкий вибір торгових марок. Ознайомитись з асортиментом води, ви можете у нашому каталозі

Умови доставки та оплати

Наші кур’єри доставляють воду по місту Київ, в сусідні міста та по території Київської області. Крім води, у нас також можна купити різні товари для води — комбонабори, кулери, аксесуари для обладнання для води. 

Вода очищена для офісу - Терміни та умови оплати замовлення

Ви можете оплатити замовлення карткою онлайн, через різні сервіси приймання платежів, через Приват24, а також готівкою кур‘єру при отриманні товару.

Як замовити питну воду в Офіс та на Підприємства в Києві?

 1. Для замовлення води в офіс, відвідайте наш веб-сайт і скористайтеся спеціальною формою, в якій необхідно вказати обсяг товару, обсяг кожної місткості, повне ім'я отримувача та адресу доставки води. 
 2. Інший варіант - замовлення води за номером телефону нашої компанії. Під час оформлення замовлення, будь ласка, вкажіть зручний для вас час доставки.

Чому обирають наш сервіс?

 • Ми гарантуємо своїм клієнтам високий сервіс доставки та гідну якість води.
 • Ми працюємо не тільки у Києві. Ви можете купити воду в офіс ще в інших містах України, таких як Львів, Луцьк, Івано-Франківськ та їх областях.

Клієнти вибирають наш сервіс через надійність, якість продукції, широкий асортимент товарів та зручність у виборі та замовленні.

Якщо вам потрібно замовити доставку води до офісу не зволікайте, залиште заявку на сайті прямо зараз!

Доставка води в офіс м. Київ - Замовити воду в офіс | Molodo - 58 - Molodo
Доставка води в офіс м. Київ - Замовити воду в офіс | Molodo - 59 - Molodo
Питання по доставці

Що робити при несправності кулера?

Якщо орендований кулер вийшов з ладу, не варто намагатися відремонтувати його самостійно. Довірте це питання професіоналам. Для цього залиште заявку на сайті або нашому менеджеру, і ми допоможемо відновити працездатність обладнання. Якщо на місці не вдасться усунути несправність, ми заберемо пристрій, залишивши вам справний кулер, щоб ви могли й далі з комфортом пити воду. Кваліфіковані майстри зроблять якісний ремонт кулера для води максимально швидко, повернуть вже справний і повністю робочий пристрій для подальшого користування.
Важливо відзначити, якщо кулер має зовнішні пошкодження, зламався через неправильне використання або падіння, ремонтні роботи проводитимуться за окрему вартість.

У будь-якому випадку, якщо обладнання перестало коректно працювати, не потрібно шукати способи, як полагодити кулер для води самостійно. Якісно виконати роботу з відновлення пристрою зможуть тільки кваліфіковані фахівці.

Відкрити повну відповідь

Чи можу я вибрати час доставки?

Ми цінуємо час всіх своїх клієнтів, тому завдяки гнучкій логістичній системі наші експедитори привезуть воду та інші товари в зручний для вас проміжок часу. При оформленні замовлення на сайті вкажіть бажану дату і час доставки, і ми приїдемо до вас без запізнень!

Відкрити повну відповідь

Як оплатити замовлення карткою?

При формуванні замовлення на сайті можливо відразу здійснити оплату банківською карткою VISA або MASTERCARD. Також для зручності наших клієнтів доступна оплата через сервіси Google Pay і Apple Pay.

Відкрити повну відповідь

Які умови доставки для великих клієнтів?

Доставка для великих клієнтів здійснюється в стандартному режимі: необхідно заздалегідь оформити замовлення, вказати зручні для вас дату і час поставки. Наші експедитори доставлять придбані вами товари в установлений строк, здійснять установку обладнання і при необхідності рознесуть воду по різним локаціям

Відкрити повну відповідь

Чи можна замовити у вас воду для школи?

Наша компанія дає можливість замовити воду не тільки для дому та офісу, але й для навчальних закладів. Додатково пропонуємо купити обладнання для подачі води чи орендувати кулер для розливу води. Завдяки великому асортименту товарів ви зможете підібрати оптимальний для себе варіант. Щоб замовити воду для школи, достатньо оформити покупку на сайті або зв'язатися з менеджерами нашої компанії за вказаними номерами телефонів. Ми дбаємо про здоров'я ваших дітей, тому підбираємо краще асортиментне і цінове рішення для навчальних закладів.

Відкрити повну відповідь

Як замовити у вас воду?

Замовити воду можна будь-яким зручним способом: через особистий кабінет або залишивши заявку в спеціальній формі на сайті; за допомогою месенджерів (Viber, Telegram, Facebook Manager); зв'язавшись з нашими консультантами за вказаними номерами телефонів. Менеджери нашої компанії обов'язково зателефонують вам для підтвердження замовлення й уточнення всіх важливих моментів. Ми робимо все, щоб ви мали можливість купити воду для дому / офісу без зайвої витрати часу та отримати своє замовлення в зручний для вас проміжок часу.

Відкрити повну відповідь

Скільки коштує доставка води додому?

При замовленні двох бутлів об'ємом 18,9 л здійснюється безкоштовна доставка води додому або в офіс. Ціна доставки одного бутля становить 60 грн. У разі, якщо ви не замовляєте воду в бутлі 18,9 л, доставка будь-якої іншої продукції здійснюється безкоштовно при замовленні від 500 грн. Якщо сума замовлення до 500 грн., вартість доставки складає 60 грн.

Відкрити повну відповідь

Ви доставляєте воду тільки по Києву?

Доставка води компанією MOLODOздійснюється по Києву і його містам-сателітам. Під час оформлення замовлення обов'язково вказуйте точну адресу, щоб ми заздалегідь могли з вами погодити та запланувати зручні для вас дату і час доставки. Транспортування води в міста-сателіти обговорюється індивідуально, адже активний трафік на дорогах може трохи вплинути на швидкість доставки. Ми завжди йдемо назустріч клієнту і максимально націлені на дотримання оговорених строків. У найближчому майбутньому компанія MOLODO планує розширювати географію покриття, щоб надавати послуги з доставки води по всій території України.

Відкрити повну відповідь

Як швидко ви доставляєте воду?

Наша компанія здійснює швидку доставку води по Києву і його містам-сателітам. Вибирайте оптимальний для вас час доставки й ми привеземо ваше замовлення за вказаною адресою вчасно. Ми завжди йдемо назустріч клієнту і погоджуємо зручний проміжок часу доставки, щоб ви залишилися задоволені не тільки якістю придбаної води, але і високим рівнем наданих послуг. Завдяки гнучкій логістичній системі наші експедитори привезуть воду в потрібний для вас час. Рекомендуємо клієнтам здійснювати замовлення заздалегідь, адже це дуже зручно, і ви зможете правильно спланувати свій день. Оформлюйте доставку води сьогодні й вже завтра ми оперативно привеземо ваше замовлення в зручний для вас час.

Відкрити повну відповідь

Потрібна вода в іншому місті?

завантаження карти...
Доставка води в офіс м. Київ - Замовити воду в офіс | Molodo - 77 - Molodo

Швидке замовлення води

Вкажіть контактну інформацію — оператор call-центру передзвонить вам щоб уточнити деталі замовлення

Ваше ім’я

Номер телефону