Обладнання і тара для води 18,9 л | Molodo - 39 - Molodo Каталог товарів
Обладнання і тара для води 18,9 л | Molodo - 40 - Molodo

Устаткування і тара для води 18,9 л

Пропонуємо великий асортимент товарів для наливу води в домашніх умовах і в офісі. На нашому сайті є все необхідне супутнє обладнання для тари 18,9 л, комплектуючі та аксесуари.

Помпи для води

Прості у використанні механічні помпи — довговічні та безпечні пристрої для самостійного накачування води. Вони виготовлені з якісного харчового пластику, оснащені ручним насосом і міцними кріпленнями, герметично закривають шийку бутля й запобігають потраплянню всередину пилу. Технологічні сучасні електричні помпи помітно спрощують розлив рідини. Набір води не потребує ніяких зусиль, достатньо натиснути на кнопку. Пристрої працюють за допомогою акумулятора, заряду якого вистачає на три-чотири повних бутля.

Кулери

Великий вибір кулерів для дому й офісу. Компактні настільні моделі не займають багато місця. Вони з легкістю забезпечать питною прохолодною та гарячою водою сім’ю або компанію. Підлогові пристрої з великим функціоналом незамінні в громадських місцях. В асортименті є моделі з нижнім і верхнім типом завантаження, з функціями нагрівання до 95° С, охолодження до 5° С і прості девайси для наливу води кімнатної температури.

Полиці для диспенсерів

Зручні полиці для зберігання бутлів. Дерев’яні й металеві конструкції підходять для одного кулера і двох-трьох пляшок. Міцні та надійні, вони легко витримують вагу пристрою. Такі полиці добре виглядають в інтер’єрі й допомагають заощадити простір.

Бутлі з водою і фасована вода в асортименті

Якісна питна вода від українських і європейських виробників: негазована, слабогазована й сильногазована, столова й лікувально-столова. Мінеральна вода — це джерело корисних мінералів, щоденної бадьорості й активності. Ви можете придбати її в зручній тарі — склі, пластику, полікарбонаті, а також у будь-якому об’ємі: від 0,33 л до 18,9 л.

Обладнання і тара для води 18,9 л | Molodo - 56 - Molodo

Кращі цінові пропозиції

Обладнання і тара для води 18,9 л | Molodo - 57 - Molodo

Гнучкі умови обміну

Обладнання і тара для води 18,9 л | Molodo - 58 - Molodo

Гарантія на обслуговування


Обладнання і тара для води 18,9 л | Molodo - 59 - Molodo
Обладнання і тара для води 18,9 л | Molodo - 60 - Molodo
Обладнання і тара для води 18,9 л | Molodo - 78 - Molodo

Швидке замовлення води

Вкажіть контактну інформацію — оператор call-центру передзвонить вам щоб уточнити деталі замовлення

Ваше ім’я

Номер телефону