Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 39 - Molodo Каталог товарів
Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 40 - Molodo
Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 56 - Molodo
Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 57 - Molodo
Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 66 - Molodo
Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 67 - Molodo
Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 68 - Molodo
Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 71 - Molodo
Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 72 - Molodo
Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 73 - Molodo
Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 74 - Molodo
Питання та відповіді Показати всі Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 75 - Molodo

Як правильно вибрати питну воду?

Цікавитесь як вибрати хорошу питну воду? Рекомендуємо в першу чергу звернути увагу на її походження і склад. Безумовно, ідеальним варіантом стане мінеральна столова вода. Це справжній дар природи, що містить в собі найцінніші поживні речовини в оптимальній пропорції для підтримки життєвого тонусу, міцного здоров'я і молодості. Така вода відмінно втамовує спрагу і підходить для щоденного споживання. Відвідавши сайт компанії MOLODO, у вас не виникне труднощів з тим, як вибрати питну воду. У нас представлений великий вибір якісної мінеральної води від провідних українських та світових виробників. Завдяки широкому асортименту товарів кожен клієнт зможе знайти відповідний для себе варіант на кожен день. А якщо у вас з'являться додаткові питання або буде потрібна консультація, обов'язково звертайтеся до менеджерів нашої компанії. Вони із задоволенням дадуть відповіді на всі ваші питання і підкажуть яку питну воду вибрати на кожен день!

Відкрити повну відповідь

Чи є "Карпатська джерельна" мінеральною водою?

«Карпатська Джерельна» є натуральною природною мінеральною водою, яка видобувається в екологічно чистому регіоні Карпат з артезіанської свердловини глибиною 90 метрів. Вода проходить через шари гірських порід, збагачуючись мінералами, фільтрується лише від механічних домішок та розливається безпосередньо біля джерела на сучасному обладнанні без жодного контакту з людиною. Саме тому мінеральна вода «Карпатська Джерельна» зберігає свій природний склад і м’який смак та ідеально підходить для щоденного вживання.

Відкрити повну відповідь

Чи можу я вибрати час доставки?

Ми цінуємо час всіх своїх клієнтів, тому завдяки гнучкій логістичній системі наші експедитори привезуть воду та інші товари в зручний для вас проміжок часу. При оформленні замовлення на сайті вкажіть бажану дату і час доставки, і ми приїдемо до вас без запізнень!

Відкрити повну відповідь

Як замовити у вас воду?

Замовити воду можна будь-яким зручним способом: через особистий кабінет або залишивши заявку в спеціальній формі на сайті; за допомогою месенджерів (Viber, Telegram, Facebook Manager); зв'язавшись з нашими консультантами за вказаними номерами телефонів. Менеджери нашої компанії обов'язково зателефонують вам для підтвердження замовлення й уточнення всіх важливих моментів. Ми робимо все, щоб ви мали можливість купити воду для дому / офісу без зайвої витрати часу та отримати своє замовлення в зручний для вас проміжок часу.

Відкрити повну відповідь

Чи проводите ви обслуговування кулерів?

Безумовно, компанія MOLODO надає таку послугу, як обслуговування кулера для води. Більш того, рекомендуємо клієнтам проводити регулярну профілактичну чистку пристрою не менше двох разів на рік. Наші кваліфіковані фахівці у зручний для вас час виконають всі необхідні роботи з обслуговування розливного обладнання. Регулярне чищення кулера – гарантія довгої та безпроблемної роботи девайса навіть при інтенсивній експлуатації. Довірте це питання професіоналам компанії MOLODO.

Відкрити повну відповідь

Як швидко ви доставляєте воду?

Наша компанія здійснює швидку доставку води по Києву і його містам-сателітам. Вибирайте оптимальний для вас час доставки й ми привеземо ваше замовлення за вказаною адресою вчасно. Ми завжди йдемо назустріч клієнту і погоджуємо зручний проміжок часу доставки, щоб ви залишилися задоволені не тільки якістю придбаної води, але і високим рівнем наданих послуг. Завдяки гнучкій логістичній системі наші експедитори привезуть воду в потрібний для вас час. Рекомендуємо клієнтам здійснювати замовлення заздалегідь, адже це дуже зручно, і ви зможете правильно спланувати свій день. Оформлюйте доставку води сьогодні й вже завтра ми оперативно привеземо ваше замовлення в зручний для вас час.

Відкрити повну відповідь

Продаж питної води у Львові

Питна вода на кожен день від компанії "Молодо"

Що може зміцнити здоров'я та подарувати довголіття? Якісна артезіанська питна вода, яка не містить домішок, — джерело сили та енергії для підлітків та дорослих. Така питна вода добувається з глибинних свердловин на екологічно чистих територіях Карпат. Вона смачна, добре тамує спрагу.

Якщо ви зацікавлені в покращенні свого фізичного стану, орієнтовані на підвищення водного балансу, а також мрієте позбавитися багатьох проблем із серцево-судинною системою, вам слід переглянути не лише режим дня, а й привчитися споживати добову норму рідини (2 літри в середньому). Чиста артезіанська вода повинна мати у своєму складі життєво необхідні та корисні мінерали й речовини.

Компанія «Молодо» націлена на взаємодію, має бажання забезпечити питною водою мешканців Львова та навколишніх містечок. Ми працюємо не тільки на Львівщині, а також в столиці, в Луцьку та майже на всій території Івано-Франківщини.

Конкурентні переваги

Висока якість води та доступна ціна — головні конкурентні переваги всіх наших торгівельних пропозицій. Ми афішуємо цей факт невипадково, бо переконані, що саме якість та доступна ціна сприяють остаточному вашому рішенню: замовляти продукцію чи ні. З нашого боку ми впевнені, що зможемо задовольнити ваші потреби, бо пропонуємо воду питну, яка є кращим замінником води з крану. Наша продукція безпечна, очищена, смачна.

Видобувають воду з природних свердловин, глибина яких сягає до 180 метрів. Це унеможливлює попадання шкідливих продуктів цивілізації. Комплексна фільтрація питної води залишає усілякі домішки поза її складом. Тому в тару потрапляє кришталево чиста, джерельна вода. Вона пом'якшується, що дозволяє відчути її приємний смак. Сучасне виробництво питної води вдосконалено до максимуму, тому її можна пити, не кип'ятивши. Рівень кислотності рН питної артезіанської води не перевищує позначки - 7,2.


Вода від «Молодо» придатна для вживання впродовж тривалого часу, вона ідеально підходить для приготування їжі та напоїв. До речі, від нашої питної води накип не утворюється!

Продаж питної води “Молодо”

Дуже важливо, на наш погляд, мати можливість отримувати найкраще. У замовників має бути вибір, який, зазвичай, формується на основі потреб. То ж ми зацікавлені в тому, щоб мінеральна, артезіанська та вода питна були доступними для кожного. Тому перелік пропозицій розширено.

Шукати інші альтернативи та пропозиції не має сенсу, тому що запропоновані нашою організацією види продукції досить різноманітні. Ми пропонуємо купити питну воду у Львові в бутлях об'ємом 18.9 літрів різних торгівельних брендів:

 • “Карпатська Джерельна”;
 • “Молодо”;
 • “Живе Джерело”.

Якщо з певних причин ви маєте бажання купити натуральну мінеральну воду, чисту питну воду у Львові, то ми організуємо для вас продаж та доставку чистої газованої, слабогазованої та негазованої води від виробників, яким ви довіряєте.

Ми приймаємо замовлення на продукцію:

 • “Borjomi”;
 • “Моршинська”;
 • “Набеглаві”;
 • “Aqua Life”;
 • “Bilinska Kyselka”;
 • “Vincentka”.

Добре налагоджена служба доставки питної води

Ми пропонуємо мешканцям Львова налагодити взаємодію з нашою компанією «Молодо», яка поставлятиме потрібну кількість води до дверей квартири чи офісу й отримати максимум переваг від замовлення.

До нашої компанії за доставкою чистої питної води у Львові звертаються різноманітні організації:

 • фірми та компанії;
 • кав'ярні та ресторани;
 • дитячі садочки та шкільні заклади;
 • освітні організації та спортивні школи;
 • лікарні та поліклініки;
 • медичні та офісні центри;
 • готелі.

Кількість наших споживачів регулярно розширюється. Ми спостерігаємо велику зацікавленість мешканців міста замінити воду з крана на питну очищену воду в бутлях чи пляшках.

Тому очевидно, що придбання питної води у Львові в «Молодо» — це правильне рішення. Адже вода придатна для вживання дітям від трьох років. Дорослим та людям похилого віку вода, видобута з природних джерел, є також дуже корисною.

Пріоритетні переваги взаємодії між компанією “Молодо” та нашими замовниками:

 • Вкажіть дату, день, час, адресу — і представник компанії «Молодо» привезе до вас нашу артезіанську чисту воду.
 • Маршрути формуються таким чином, щоб запізнення були мало ймовірними.
 • Замовлення приймаються напередодні, не виключена можливість купити воду у Львові в день замовлення. Такі випадки завжди розглядаються індивідуально. Рекомендуємо робити замовлення води у Львові заздалегідь.
 • Оплата здійснюється зручним для вас способом.
 • Замовлення у Львові на питну воду приймаються без обмежень за часом.
 • Для постійних клієнтів діють знижки. Заощадливе для вас замовлення води у Львові - від двох і більше бутлів. Тоді доставка безкоштовна!

Рекомендуємо стежити за новинами на сайті. Це допоможе не пропустити цікаві акції. Всі вони мають обмежений термін дії. Слідкуйте за знижками, вони дозволять зробити замовлення води у Львові з фінансовими перевагами.

Питна вода у Львові від надійної компанії

Як ви бачите, є не один привід для співпраці. Ви не обмежені в обсязі замовлень, їх кількості. Маєте можливість на власному досвіді перевірити лояльні ціни на воду у Львові та швидкість доставок замовлень.

Наша компанія вдосконалює свою діяльність, регулярно оновлює асортимент, покращує логістику, створює зручні умови для здійснення замовлень, отримання консультацій.

У “Молодо” купити воду можна, зателефонувавши за безкоштовним номером. Він вказаний на сайті. Call-центр працює в будні з 08:00 до 19:00. Наші клієнти мають змогу оформити онлайн-замовлення на сайті.

Нагадуємо, що продаж води здійснюється за умови оформлення попереднього замовлення з поданням фактичної інформацію про кількість закупівель, марку питної води. Вам обов'язково треба зазначити точну адресу проживання, розміщення компанії, закладу чи організації. Має бути вказаний часовий проміжок для доставки води питної в межах Львова.

Ми ж зі свого боку здійснюємо для вас продаж питної води вчасно, без затримок. Оптимальний об'єм бутлів сприятиме максимальній економії. Також ви разом із нашою організацією станете на захист навколишнього середовища від зайвих пластикових пляшок. Хочемо нагадати, що процес видобутку питної води з природних глибин не несе шкоди довкіллю.

Звертаємо вашу увагу, шановні замовники, що з нашою допомогою реалізуються процеси з переробки упаковки. Ми є повноправними учасниками “Програми стійкості”. А значить, що поступово та загальними зусиллями ми всі разом піклуємося про навколишній світ та своє фізичне здоров'я. Ми несемо соціальну відповідальність.

Компанія “Молодо” бажає вам досягнення ваших цілей та бути здоровими завжди. Смакуйте корисне, купуйте нашу воду питну у Львові!

Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 76 - Molodo
Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 77 - Molodo
Купити воду у Львові - Питна вода від виробника | Molodo - 95 - Molodo

Швидке замовлення води

Вкажіть контактну інформацію — оператор call-центру передзвонить вам щоб уточнити деталі замовлення

Ваше ім’я

Номер телефону