Доставка води. Замовити воду Івано-Франківськ | Molodo - 39 - Molodo Каталог товарів
Доставка води. Замовити воду Івано-Франківськ | Molodo - 40 - Molodo
Доставка води. Замовити воду Івано-Франківськ | Molodo - 56 - Molodo

Доставка води в Івано-Франківську

Вода на замовлення – крок назустріч здоров’ю

Для підтримання нормальної життєдіяльності важлива не лише кількість, а і якість випитої води. Хімічний склад рідини з міських систем водопостачання не відповідає нормам, пити її небажано. Тому краще замовити доставку питної води та мати спокій щодо її якості. Так ви потурбуєтеся про себе та тих, хто поряд. 

Чому варто замовити воду в Івано-Франківську

Івано-Франківськ – велике місто. Кожного дня його мешканці виконують безліч завдань і розв'язують багато проблем. Одна з них – як забезпечити сім’ю або робочий колектив якісною питною водою. Розв’язати її допоможе «MOLODO» – сервіс доставки води у Прикарпатті.

Замовити воду в «MOLODO» – швидко та зручно

Розгляньте, що є більш вигідним: витрачати час і зусилля на регулярний пошук, покупку та транспортування чистої води для дому, офісу чи один раз замовити доставку та мати змогу спокійно зосередитися на інших важливих справах?

Відповідь очевидна! Компанія «Молодо» виконає свої зобов’язання вчасно та на належному рівні. Вам потрібно лише зробити замовлення онлайн.

Гарантовано якісна питна вода – доставка від «MOLODO»

«Молодо» є офіційним партнером «Карпатських мінеральних вод» та офіційним розповсюджувачем Karpatska Dzherelna life. Ця вода піддається спеціальному процесу пом'якшення. Вона рекомендована для приготування їжі на напоїв (у тводі немає солей, що випадають в осад під час нагрівання).

Мінеральну воду добувають у Карпатах зі свердловини глибиною 90 метрів. Оскільки вода з підземних джерел не потребує такої ж інтенсивної підготовки, як поверхневі води, то її достатньо лише профільтрувати від макро домішок, таких як піщинки.

У глибинах Карпат «Карпатська джерельна» набуває оптимального хімічного складу, а сучасні технології допомагають зберегти цей склад для вас. На нашому сайті ви можете замовити воду онлайн в Івано-Франківську  і насолодитися користью чистого природного джерела.

У каталозі "Молодо" представлені пропозиції й від інших провідних українських та світових виробників мінеральних вод, що дозволяє вибрати ту, яка вам підходить найкраще. Доставка води в Івано-Франківську буде організована нами.

Чиста вода: замовити її можна в об’ємах від 0,33 до 18,9 л

Питна вода повинна бути доступна на всіх підприємствах, в кожному господарстві, під час будь-яких заходів, для різних потреб і ситуацій, різних об'ємів та типів пакування. Головне щоб це була якісна вода, добута й розлита з дотриманням усіх санітарних норм. Ви можете замовити воду в Івано-Франківську у компанії "Молодо" у зручному для вас об'ємі тари, щоб забезпечити свої потреби в чистій воді з найвищим стандартом якості.

Як замовити доставку води в Івано-Франківську?

Одна з важливих та актуальних сьогодні послуг – це доставка води в Івано-Франківськ та інші міста регіону.

Способи замовлення доставки питної води в Івано-Франківську:

 • на сайті або у мобільному застосунку через форму «Замовити швидко!»;
 • через запит в особистому кабінеті після реєстрації на сайті;
 • через вибраний на сайті месенджер (Вайбер, Телеграм чи Фейсбук);
 • за телефоном 067-491-33-85.

Отримавши заявку, менеджери компанії «MOLODO» якнайшвидше зв’яжуться з вами для узгодження адреси та часу доставки води. 

Оберіть зручний час доставки! Наші кур'єри привезуть воду та інші товари, коли це буде найзручніше для вас, завдяки продуманій логістиці. Загалом робота всіх наших працівників спрямована на те, щоб додати комфорт у ваше життя.

Умови доставки питної води в Івано-Франківську

У нас ви маєте можливість замовити воду від провідних українських і світових виробників. Вона може бути різного ступеня газованості та у різних типах пакування:

 • у полікарбонатних бутлях об’ємом 18,9 л;
 • у пластикових пляшках від 0,33 до 2 л;
 • у скляних пляшках об’ємом 0,33 та 0,5 л;
 • у жерстяних баночках об’ємом 0,33 л.

Питну воду буде доставлено вчасно в тій кількості та в тому пакуванні, яке ви замовили. Також ви можете самостійно вибрати спосіб оплати: або передати готівку експедитору під час отримання товарів, або розрахуватися через платіжні системи під час оформлення замовлення на сайті.

Замовити воду та супутнє обладнання в «MOLODO»

«MOLODO» – це служба, яка швидко доставить:

 • воду в бутлях і пляшках;
 • кулери, полиці й інше обладнання;
 • харчові продукти та господарські товари.

Все, що знадобиться під час використання кулерів, можна придбати в інтернет-магазині за вигідними цінами. Вказана на сайті вартість завжди актуальна. Крім того є можливість скористатися акційними пропозиціями.

Для юридичних осіб можлива оренда настільного чи підлогового кулера.

Замовлення води в бутлях краще з екологічної точки зору, оскільки це дозволяє уникнути постійного купування води у пляшках, що сприяє зменшенню використання одноразових пластикових контейнерів і зменшує негативний вплив на довкілля.

Відповіді на всі запитання щодо послуг і товарів, які пропонує компанія «MOLODO», ви можете отримати, зателефонувавши до call-центру. Привітні консультанти на зв’язку щодня, без вихідних. А ще на сайті компанії є розділ з найпопулярнішими запитаннями. Можливо, відповіді на свої ви знайдете саме там.

Замовляйте у нас якісну воду для:

 • квартир;
 • офісів та виробництва;
 • кав’ярень і закладів громадського харчування;
 • закладів дошкільної та позашкільної освіти.

Компанія «MOLODO» готова стати вашим помічником у замовленні питної води в Івано-Франківську та її доставленні в інші міста, такі як Київ, Львів, Луцьк.

Доставка води. Замовити воду Івано-Франківськ | Molodo - 58 - Molodo
Доставка води. Замовити воду Івано-Франківськ | Molodo - 59 - Molodo
Питання по доставці

Що робити при несправності кулера?

Якщо орендований кулер вийшов з ладу, не варто намагатися відремонтувати його самостійно. Довірте це питання професіоналам. Для цього залиште заявку на сайті або нашому менеджеру, і ми допоможемо відновити працездатність обладнання. Якщо на місці не вдасться усунути несправність, ми заберемо пристрій, залишивши вам справний кулер, щоб ви могли й далі з комфортом пити воду. Кваліфіковані майстри зроблять якісний ремонт кулера для води максимально швидко, повернуть вже справний і повністю робочий пристрій для подальшого користування.
Важливо відзначити, якщо кулер має зовнішні пошкодження, зламався через неправильне використання або падіння, ремонтні роботи проводитимуться за окрему вартість.

У будь-якому випадку, якщо обладнання перестало коректно працювати, не потрібно шукати способи, як полагодити кулер для води самостійно. Якісно виконати роботу з відновлення пристрою зможуть тільки кваліфіковані фахівці.

Відкрити повну відповідь

Чи можу я вибрати час доставки?

Ми цінуємо час всіх своїх клієнтів, тому завдяки гнучкій логістичній системі наші експедитори привезуть воду та інші товари в зручний для вас проміжок часу. При оформленні замовлення на сайті вкажіть бажану дату і час доставки, і ми приїдемо до вас без запізнень!

Відкрити повну відповідь

Як оплатити замовлення карткою?

При формуванні замовлення на сайті можливо відразу здійснити оплату банківською карткою VISA або MASTERCARD. Також для зручності наших клієнтів доступна оплата через сервіси Google Pay і Apple Pay.

Відкрити повну відповідь

Які умови доставки для великих клієнтів?

Доставка для великих клієнтів здійснюється в стандартному режимі: необхідно заздалегідь оформити замовлення, вказати зручні для вас дату і час поставки. Наші експедитори доставлять придбані вами товари в установлений строк, здійснять установку обладнання і при необхідності рознесуть воду по різним локаціям

Відкрити повну відповідь

Чи можна замовити у вас воду для школи?

Наша компанія дає можливість замовити воду не тільки для дому та офісу, але й для навчальних закладів. Додатково пропонуємо купити обладнання для подачі води чи орендувати кулер для розливу води. Завдяки великому асортименту товарів ви зможете підібрати оптимальний для себе варіант. Щоб замовити воду для школи, достатньо оформити покупку на сайті або зв'язатися з менеджерами нашої компанії за вказаними номерами телефонів. Ми дбаємо про здоров'я ваших дітей, тому підбираємо краще асортиментне і цінове рішення для навчальних закладів.

Відкрити повну відповідь

Як замовити у вас воду?

Замовити воду можна будь-яким зручним способом: через особистий кабінет або залишивши заявку в спеціальній формі на сайті; за допомогою месенджерів (Viber, Telegram, Facebook Manager); зв'язавшись з нашими консультантами за вказаними номерами телефонів. Менеджери нашої компанії обов'язково зателефонують вам для підтвердження замовлення й уточнення всіх важливих моментів. Ми робимо все, щоб ви мали можливість купити воду для дому / офісу без зайвої витрати часу та отримати своє замовлення в зручний для вас проміжок часу.

Відкрити повну відповідь

Скільки коштує доставка води додому?

При замовленні двох бутлів об'ємом 18,9 л здійснюється безкоштовна доставка води додому або в офіс. Ціна доставки одного бутля становить 60 грн. У разі, якщо ви не замовляєте воду в бутлі 18,9 л, доставка будь-якої іншої продукції здійснюється безкоштовно при замовленні від 500 грн. Якщо сума замовлення до 500 грн., вартість доставки складає 60 грн.

Відкрити повну відповідь

Ви доставляєте воду тільки по Києву?

Доставка води компанією MOLODOздійснюється по Києву і його містам-сателітам. Під час оформлення замовлення обов'язково вказуйте точну адресу, щоб ми заздалегідь могли з вами погодити та запланувати зручні для вас дату і час доставки. Транспортування води в міста-сателіти обговорюється індивідуально, адже активний трафік на дорогах може трохи вплинути на швидкість доставки. Ми завжди йдемо назустріч клієнту і максимально націлені на дотримання оговорених строків. У найближчому майбутньому компанія MOLODO планує розширювати географію покриття, щоб надавати послуги з доставки води по всій території України.

Відкрити повну відповідь

Як швидко ви доставляєте воду?

Наша компанія здійснює швидку доставку води по Києву і його містам-сателітам. Вибирайте оптимальний для вас час доставки й ми привеземо ваше замовлення за вказаною адресою вчасно. Ми завжди йдемо назустріч клієнту і погоджуємо зручний проміжок часу доставки, щоб ви залишилися задоволені не тільки якістю придбаної води, але і високим рівнем наданих послуг. Завдяки гнучкій логістичній системі наші експедитори привезуть воду в потрібний для вас час. Рекомендуємо клієнтам здійснювати замовлення заздалегідь, адже це дуже зручно, і ви зможете правильно спланувати свій день. Оформлюйте доставку води сьогодні й вже завтра ми оперативно привеземо ваше замовлення в зручний для вас час.

Відкрити повну відповідь

Потрібна вода в іншому місті?

завантаження карти...
Доставка води. Замовити воду Івано-Франківськ | Molodo - 77 - Molodo

Швидке замовлення води

Вкажіть контактну інформацію — оператор call-центру передзвонить вам щоб уточнити деталі замовлення

Ваше ім’я

Номер телефону