Замовити воду до Школи в Івано-Франківську | Molodo - 39 - Molodo Каталог товарів
Замовити воду до Школи в Івано-Франківську | Molodo - 40 - Molodo
Замовити воду до Школи в Івано-Франківську | Molodo - 56 - Molodo

Доставка питної води у школи та дитячі садки Івано-Франківська

Чиста питна вода для шкіл і дитячих садочків є важливим фактором, який забезпечує якісне функціонування освітніх установ. Доступ до очищеної води, яка позбавлена шкідливих домішків, дає змогу малюкам рости міцними та здоровими. Достатній рівень гідратації прямо впливає на самопочуття дітей, їх когнітивні функції, роботу мозку, концентрацію й увагу. Наявність чистої питної води в закладах освіти сприяє формуванню здорових харчових звичок як серед учнів та вихованців, так і серед вчителів та вихователів.

Питна вода в дитячому садку та школі: переваги вживання

  1. Підтримка здорового стану хлопців і дівчат. Чиста вода для школярів та вихованців дитсадків допомагає підтримувати нормальний рівень гідратації. Вживання достатнього об’єму рідини зменшує ризик виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту.
  2. Покращення функціонування мозку. Доставка води до дитячого садка чи школи дозволяє налагодити правильний процес харчування. Часте пиття виводить з організму всі шкідливі, токсичні речовини. Покращується сприйняття й запам’ятовування інформації, краще розвивається увага, уява, фантазія. 
  3. Тому, важливо мати запас бутильованої води в освітніх організаціях, і в цьому вас підтримає сервіс доставки води від "Молодо".

Вимоги щодо якості води, яка використовується у навчальних закладах України

Усі заклади освіти, що працюють в очному режимі, повинні дотримуватися правил та норм, чітко прописаних державою щодо якості питної води. Рідина, що споживається учнями й вихованцями, має бути безпечною в епідеміологічному, санітарному, радіаційному плані й не містити шкідливих компонентів. Основні аспекти, що визначають придатність питної води для дітей:

  • Бактеріологічна чистота. Вода до школи повинна відповідати затвердженим державою стандартам щодо вмісту бактерій та мікроорганізмів.
  • Хімічний склад. Важкі метали, пестициди, хлор, інші недопустимі речовини не повинні бути присутніми в складі питної води.
  • Фізичні показники. Для споживання підходить прозора безбарвна рідина з характерним смаком і запахом.

Проблеми й недоліки у сучасній системі водопостачання

На жаль, сьогодні не кожен навчальний заклад може похвалитися якісно налагодженим централізованим водопостачанням. Відтак, виконання нормативів Санітарного регламенту, затвердженого наказом МОЗ України, опиняється під сумнівом. Вода, що тече по старих водопровідних трубах, може насичуватись непотрібними шкідливими домішками. Користування колодязями, бюветами та природними джерелами також не є безпечним, оскільки склад води для споживання має властивість швидко змінюватись, особливо у весняно-осінній період.

Доставка питної води до дитсадка, а також доставка води до школи компанією Молодо

Найкраща, найякісніша рідина для споживання дітьми — це питна артезіанська вода з гірських свердловин Карпат. Вона проходить необхідну природну фільтрацію, містить збалансований склад мікроелементів і є корисною для щоденного вживання. Українська компанія Молодо має розвинену мережу постачання. Наші кур’єри є надзвичайно швидкими та максимально відповідальними. Це робить компанію Молодо найкращою та найефективнішою в Івано-Франківську у питанні доставки води.

Швидке замовлення води для школи на сайті компанії Молодо

Доставка води до шкіл Івано-Франківська може бути легкою і приємною. Зручний сайт компанії Молодо пропонує Вам зробити замовлення всього у три кліки. Навчальний заклад залишає клієнтську заявку, на яку максимально швидко реагують наші менеджери. Кур’єр одразу доставляє чисту питну бутильовану воду до школи. Клієнт отримує замовлення та розраховується зручним йому способом. 

Чудесна молодильна вода компанії не потребує відстоювання, кип’ятіння чи додаткового очищення. Вона є максимально корисною для учнів, і готова для споживання у сирому вигляді. 

Зручна доставка питної води до дитсадка

Найкраща за своїми якостями питна вода компанії Молодо чудово підходить для використання у дитячих дошкільних закладах.

  • Вона завжди є у постійному доступі та у будь-якому обсязі.
  • Вода бутильована в дитячий садок завжди свіжа, а її склад — стабільний.
  • Чиста негазована вода різних брендів — найкраща альтернатива сумнівній водопровідній воді.
  • Питна вода для дитячих садків доставляється у найкоротші часові терміни.

Вигідна співпраця з місцевим постачальником компанії Молодо забезпечує регулярну доставку артезіанської води до навчальних закладів. На нашому сайті Ви можете ознайомитись з широкою лінійкою представлених брендів, а також обрати зручний об’єм пляшок чи бутлів.

Замовити питну воду до школи — гарне рішення. Для компанії Молодо доставка максимально великих обсягів чистої води — не проблема, а користь! Тож, запрошуємо вас до співпраці!

Замовити воду до Школи в Івано-Франківську | Molodo - 58 - Molodo
Замовити воду до Школи в Івано-Франківську | Molodo - 59 - Molodo
Питання по доставці

Що робити при несправності кулера?

Якщо орендований кулер вийшов з ладу, не варто намагатися відремонтувати його самостійно. Довірте це питання професіоналам. Для цього залиште заявку на сайті або нашому менеджеру, і ми допоможемо відновити працездатність обладнання. Якщо на місці не вдасться усунути несправність, ми заберемо пристрій, залишивши вам справний кулер, щоб ви могли й далі з комфортом пити воду. Кваліфіковані майстри зроблять якісний ремонт кулера для води максимально швидко, повернуть вже справний і повністю робочий пристрій для подальшого користування.
Важливо відзначити, якщо кулер має зовнішні пошкодження, зламався через неправильне використання або падіння, ремонтні роботи проводитимуться за окрему вартість.

У будь-якому випадку, якщо обладнання перестало коректно працювати, не потрібно шукати способи, як полагодити кулер для води самостійно. Якісно виконати роботу з відновлення пристрою зможуть тільки кваліфіковані фахівці.

Відкрити повну відповідь

Чи можу я вибрати час доставки?

Ми цінуємо час всіх своїх клієнтів, тому завдяки гнучкій логістичній системі наші експедитори привезуть воду та інші товари в зручний для вас проміжок часу. При оформленні замовлення на сайті вкажіть бажану дату і час доставки, і ми приїдемо до вас без запізнень!

Відкрити повну відповідь

Як оплатити замовлення карткою?

При формуванні замовлення на сайті можливо відразу здійснити оплату банківською карткою VISA або MASTERCARD. Також для зручності наших клієнтів доступна оплата через сервіси Google Pay і Apple Pay.

Відкрити повну відповідь

Які умови доставки для великих клієнтів?

Доставка для великих клієнтів здійснюється в стандартному режимі: необхідно заздалегідь оформити замовлення, вказати зручні для вас дату і час поставки. Наші експедитори доставлять придбані вами товари в установлений строк, здійснять установку обладнання і при необхідності рознесуть воду по різним локаціям

Відкрити повну відповідь

Чи можна замовити у вас воду для школи?

Наша компанія дає можливість замовити воду не тільки для дому та офісу, але й для навчальних закладів. Додатково пропонуємо купити обладнання для подачі води чи орендувати кулер для розливу води. Завдяки великому асортименту товарів ви зможете підібрати оптимальний для себе варіант. Щоб замовити воду для школи, достатньо оформити покупку на сайті або зв'язатися з менеджерами нашої компанії за вказаними номерами телефонів. Ми дбаємо про здоров'я ваших дітей, тому підбираємо краще асортиментне і цінове рішення для навчальних закладів.

Відкрити повну відповідь

Як замовити у вас воду?

Замовити воду можна будь-яким зручним способом: через особистий кабінет або залишивши заявку в спеціальній формі на сайті; за допомогою месенджерів (Viber, Telegram, Facebook Manager); зв'язавшись з нашими консультантами за вказаними номерами телефонів. Менеджери нашої компанії обов'язково зателефонують вам для підтвердження замовлення й уточнення всіх важливих моментів. Ми робимо все, щоб ви мали можливість купити воду для дому / офісу без зайвої витрати часу та отримати своє замовлення в зручний для вас проміжок часу.

Відкрити повну відповідь

Скільки коштує доставка води додому?

При замовленні двох бутлів об'ємом 18,9 л здійснюється безкоштовна доставка води додому або в офіс. Ціна доставки одного бутля становить 60 грн. У разі, якщо ви не замовляєте воду в бутлі 18,9 л, доставка будь-якої іншої продукції здійснюється безкоштовно при замовленні від 500 грн. Якщо сума замовлення до 500 грн., вартість доставки складає 60 грн.

Відкрити повну відповідь

Ви доставляєте воду тільки по Києву?

Доставка води компанією MOLODOздійснюється по Києву і його містам-сателітам. Під час оформлення замовлення обов'язково вказуйте точну адресу, щоб ми заздалегідь могли з вами погодити та запланувати зручні для вас дату і час доставки. Транспортування води в міста-сателіти обговорюється індивідуально, адже активний трафік на дорогах може трохи вплинути на швидкість доставки. Ми завжди йдемо назустріч клієнту і максимально націлені на дотримання оговорених строків. У найближчому майбутньому компанія MOLODO планує розширювати географію покриття, щоб надавати послуги з доставки води по всій території України.

Відкрити повну відповідь

Як швидко ви доставляєте воду?

Наша компанія здійснює швидку доставку води по Києву і його містам-сателітам. Вибирайте оптимальний для вас час доставки й ми привеземо ваше замовлення за вказаною адресою вчасно. Ми завжди йдемо назустріч клієнту і погоджуємо зручний проміжок часу доставки, щоб ви залишилися задоволені не тільки якістю придбаної води, але і високим рівнем наданих послуг. Завдяки гнучкій логістичній системі наші експедитори привезуть воду в потрібний для вас час. Рекомендуємо клієнтам здійснювати замовлення заздалегідь, адже це дуже зручно, і ви зможете правильно спланувати свій день. Оформлюйте доставку води сьогодні й вже завтра ми оперативно привеземо ваше замовлення в зручний для вас час.

Відкрити повну відповідь

Потрібна вода в іншому місті?

завантаження карти...
Замовити воду до Школи в Івано-Франківську | Molodo - 77 - Molodo

Швидке замовлення води

Вкажіть контактну інформацію — оператор call-центру передзвонить вам щоб уточнити деталі замовлення

Ваше ім’я

Номер телефону